П`ятниця, 29.03.2024, 03:37

Головна » 2017 » Березень » 24 » Вітання шефів.
Вітання шефів.
Представники педагогічного, учнівського та батьківського колективів КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" вітали шефів з нагоди 25 річниці створення служби.
Діяльність Служби безпеки України, виходить за межі її основних завдань, і має важливе суспільне значення. Це участь у гуманітарних проектах, благочинних акціях, допомога тим, хто її потребує. Одним із таких напрямків є шефський патронат закладів освіти де навчаються та виховуються діти з особливими освітніми потребами та діти-інваліди, зокрема Денишівського НРЦ та КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
За ініціативи очільника СБУ в Житомирській області Володимира Васильовича Пахнюка була розпочата співпраця з нашим закладом в рамках соціального проекту «Творимо добро разом», метою цієї співпраці є створення сприятливих умов для корекційно-реабілітаційного навчання, виховання та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами з метою їх підготовки до подальшого активного життя в суспільстві. Наші шефи – активні учасники виховного процесу, загальношкільних заходів, і власним прикладом і на слові, і на ділі допомагають дітям повірити у власні сили, рости повноцінними членами громади. Педагогічний, учнівський та батьківський колектив Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи інтернату, подякував всьому особовому складу за те , що їх серця завжди відкриті для добра і підтримки, любові і віри у справедливість.
В знак вдячності учні подарували рушник, вишитий учнями нашої школи, на якому відтворені давні Поліські орнаменти, хліб і сіль з побажанням добробуту, злагоди , миру, процвітання!
Категорія: Урочисті події | Переглядів: 355 | Додав: lesiksveta | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Березень 2017  »