Неділя, 28.04.2024, 08:58

Співпраця між закладами

Дорогі друзі!

Ми живемо в час, коли освіта осіб з особливими потребами знаходиться у стадіїї реформування та оновлення. Колектив нашого закладу не стоїть осторонь цих питань, але без підтримки наших друзів, партнерів, спонсорів і,просто, небайдужих людей, ми не зможемо робити те, що ставимо в приорітети - допомагати дітям адаптуватись в суспільному просторі.

Дякуємо,  що ви з нами!

Наші партнери:

Всеукраїнська громадська організація " Українська асоціація корекційних педагогів". Виконавчий директор Мартиненко І.В.

кандидат психологічних наук, доцент.

Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова.   Факультет корекційної педагогіки та психології.

Декан  Синьов В.М. - академік АПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Навчально - медодичний центр освітньої інтеграції. Директор Шульженко Д.І. -  доктор психологічних наук, професор.

Житомирський державний університет ім.І.Франка.  В.о.ректора Шевчук А.В.

Дитяче психоневрологічне відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1. Завідувач Шевченко Т.В.