Неділя, 28.04.2024, 15:33

УАКП

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

15 березня 2005 р. в м.Києві була створена ГО  «Українська асоціація корекційних педагогів».  ЇЇ метою є сприяння  професійному розвитку корекційних педагогів, фахівців, які працюють в сфері спеціальної освіти, соціального захисту, представництва інтересів осіб із інтелектуальною недостатністю; підвищення якості корекційно-педагогічних, психологічних та соціальних послуг закладів, установ та організацій для осіб із інтелектуальною недостатністю, а також якості підготовки зазначених фахівців.

Членами Асоціації можуть бути фізичні особи:  корекційні педагоги, що працюють в сфері надання освітніх, соціальних послуг особам із інтелектуальною   недостатністю; науково-педагогічні працівники, що працюють в галузі корекційної педагогіки;  особи, які не є корекційними педагогами, але беруть участь в роботі Асоціації або працюють у сфері допомоги інвалідам та особам з інтелектуальною недостатністю.

Членство в Асоціації здійснюється через участь у роботі її осередків. Житомирський регіональний осередок ГО «Українська асоціація корекційних педагогів» створений 11.02.2008 року на базі КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». Голова обласного регіонального осередку в.о. директора КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»  Лесик Світлана Миколаївна.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи Асоціації!

Для того, щоб стати членом ГО «Українська асоціація корекційних педагогів», необхідно заповнити заяву, анкету,  сплатити членський внесок у розмірі   100 грн. на 2017 рік.

З питань вступу до Асоціації звертатись за електронною адресою: lesik.sveta@yandex.ua

Заява на вступ до УАКП                                              Анкета