Субота, 20.04.2024, 14:12

Головна » Навчання та виховання
Збагатити свідомість кожного учня думкою і твердим переконанням про те, що куріння — соціальне лихо, вдається не завжди. Через нерозуміння, сліпе наслідування моди, дорослих, ровесників підліток починає курити. Спочатку робить одну затяжку, викурює одну сигарету, а потім тягнеться до лиховісної пачки знову і знову. І так куріння стає звичкою.
Кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком.
Кожен оцінює ступінь ризику по-своєму, але відповідальність за наше здоров’я лежить на нас самих і залежить від тих рішень, які ми приймаємо стосовно свого життя.
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 441 | Додав: iren7_79 | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

З метою формування екологічного мислення та дбайливого ставлення до природи, розуміння екологічних проблем проведена екскурсія до Музею природи.
У музеї ми ознайомилися з особливостями зовнішнього вигляду тварин, яких важко побачити у лісі, почули цікаві розповіді
про їхню біологію.
У музеї є опудала типових представників фауни, які зображують головні типи поліських екосистем (верхове болото, сосновий бір, березовий ліс), тематичні експозиції та колекції. Тут також розміщено природоохоронні стенди, присвячені природно-заповідному фонду України та Житомирщини,
охороні та збереженню різноманіття рослинного і тваринного світу. Є виставка фотографій живої природи (птахів, ссавців, амфібій та рептилій, рослин, грибів).
Дякуємо екскурсоводу за змістовну й насичену розповідь про тваринний світ Житомирщини.
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 475 | Додав: iren7_79 | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

В нашій школі постійно діє виставка вишивок, виробів з паперу, поробок з природничого матеріалу. Кращі роботи учнів були відмічені нагородами.
Діяльність дітей на заняттях гуртка направлена на розвиток уміння вільно і творчо застосовувати і удосконалювати придбані знання, уміння, навики, художній досвід, пристосовувати їх до різних умов, в яких дитина може діяти, отже сприяє формуванню соціально активної особи.
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 454 | Додав: iren7_79 | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Екологічне виховання молоді – важлива складова загальної освіти й надзвичайно важливий чинник розвитку гуманістичного суспільства.

Екологічна освіта повинна бути спрямована на формування екологічної культури і виховання екологічних компетентностей учнів. З юних років важливо закріпити у свідомості кожної дитини, що людина – частина природи, тому від стану природи залежить життя людства.

Щоб у дитини виникла потреба захищати і зберігати довкілля, треба навчити її любити світ природи.
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 456 | Додав: iren7_79 | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. З метою підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам пожеж в школі проведено тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Правила пожежної безпеки знай і не забувай»

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:
- години спілкування
- екскурсія до музею пожежі
- перегляд відео про наслідки необережного поводження з електроприладами
- перегляд мультфільмів про героїв рятувальників
- виховний захід "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!"
Сподіваємось, що знання, які діти отримали під час Тижня, принесуть свою користь.
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 434 | Додав: iren7_79 | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Перегляд художньої виставки "Листи героям" Юрія Камишного
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 409 | Додав: iren7_79 | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Дитинство... Кажуть, що це найщасливіша пора життя - барвиста, духмяна, тепла, щира, захоплююча, і обов'язково неповторна...
Педагогічні працівники прагнуть, щоб саме таким було дитинство у наших дітей!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 598 | Додав: iren7_79 | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Громадська організація "Арт-село" за підтримки благодійного фонду "Нехай твоє серце бється",
фонду родини Розенблат на базі нашого закладу провели спільний мистецький захід, метою якого було створення арт-простору.
Захід був присвячений Дню художника та Дню психічного здоров'я.
Ми дякуємо усім небайдужим, хто долучився до цієї акції. Всім здоров'я, миру та творчого натхнення.
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 493 | Додав: iren7_79 | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Дружною компанією відвідали Свято Коня.
З захопленням спостерігали за акробатичними трюками на конях неймовірної складності,
а ще переконались що іпотерапія - дієвий метод лікувальної фізкультури
для дітей з особливими потребами.
Дякуємо за гарне свято, наснаги та гарних результатів у цій складній справі!
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 412 | Додав: iren7_79 | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Напередодні Дня працівників освіти традиційно у закладі проводиться виставка вітальних листівок та поробок з природного матеріалу.
Дивує і вражає, скільки терпіння, посидючості, працелюбності, творчості та фантазії докладено до усіх робіт.
Дякуємо усім!!!! Зі святом усіх, дорогі колеги!
Нехай кожен Ваш день починається із радісного натхнення, продовжується новими досягненнями й закінчується почуттям добре виконаної справи!
Категорія: Навчання та виховання | Переглядів: 461 | Додав: iren7_79 | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 10 11 12 13 »